Zdrada nie zna granic ....

Drukuj
Kobieta mieszkająca w Warszawie zorientowała się, że jest zdradzana przez męża.
Sam sprawca to przyznał ale nie chciał zdradzić z kim. Jego zachowanie zapowiadało, ze podjął już decyzje a teraz ją realizuje likwidacją interesu w Polsce i przeniesienie go i zamieszkanie na Ukrainie.
Przeprowadzone przez warszawiankę osobiste śledztwo jak się później okazało było drobiazgowe którego nie powstydził by się nawet profesjonalista pokazało, że mąż zdradza ją z Ukrainką, którą poznał podczas spotkań biznesowych na Ukrainie.
Jej informacje były niezwykle dokładne przy czym dostarczyła nawet ksero paszportu tej kobiety ze zdjęciem.
Poczyniła także ustalenia, że oboje razem planują wspólny wyjazd do jednego z miast w Hiszpanii.
Naszej klientce 63 letni mąż powiedział, że wyjeżdża w interesach wspólnie z kolegą. Wszystko było prawdą z wyjątkiem tego, że zamiast kolegi jedzie z nim o 27 lat młodsza kochanka.
Mężczyzna poczynił pewne przygotowania. Swój samochód pozostawił na przechowanie do kolegi we Wrocławiu na jego posesji, a sam wrócił do domu. Z domu zabrał samochód służbowy i pojechał z nim do Poznania, gdzie czekał na opóźniony autobus z Kijowa. Po czułym powitaniu się oboje kochankowie z dużą prędkością przemieścili się do hotelu przy granicy z Niemcami gdzie wynajęli apartament z łożem małżeńskim. Personel był przekonany, że to małżeństwo. Po spędzeniu upojnej nocy w jednym łóżku następnego dnia wyjechali w dalszą drogę. Po drodze spędzili jedną noc w jednym z hoteli w Holandii skąd następnego dnia ruszyli razem dalej. Po dojechaniu do celu zamieszkali wspólnie w jednym z hoteli w stolicy Hiszpanii. Ona przebywała w hotelu kiedy on załatwiał sprawy biznesowe. Wieczory z reguły spędzali razem poza hotelem zwiedzając miejscowe atrakcje turystyczne. Po kilku dniach wsiedli w samolot o wylądowali w Berlinie. Z stamtąd innym środkiem komunikacji dostali się do Wrocławia. Tutaj on odebrał samochód po czym po zabraniu oczekującej na niego kochanki w innym miejscy pospiesznie skierowali się w stronę Łodzi a następnie w kierunku jednego z przejść granicznych. Bez zbędnego przystawania po drodze szybko pokonali trasę a następnego dnia rano przekroczyli granice kierując się do miejsca zamieszkania kochanki.
Tutaj razem spędzili dalsze kilka dni.
Niestety zafascynowani sobą nie zwrócili uwagi, że przyglądają się im detektywi i każdy ich krok skrzętnie dokumentują.
Nasza klientka skontaktowała się już ze swoim prawnikiem i w najbliższym czasie wpłynie pozew do sądu o rozwód z orzeczeniem o winie męża, przy czym zamierza pokrzyżować mężowi plany likwidacji i sprzedaż firmy czy wspólnego dorobku.
Ciekawe czy związek z kobietą o 27 lat młodszą wytrzyma tę próbę czasu?